2019. szeptemberi Sumo Utánpótlás Európa-bajnokság magyar eredményei

U14 fiú
35 kg3BetakBartal
 5NarancsikBence
40 kg9Markus Roland 
45 kg4NemethBotond
 5FORRAINATHANIEL
50 kg7JakabDaniel
55 kg7SzilagyiRoni
60 kg5GanglZeteny
 7GazsiMate
65 kg2MajorZoltan
 5MajerViktor
70 kg3
Kovacs

Dominik
 5KurtzValentin
+70 kg1GyuriczaMarcell
 2ZsivnovszkiPeter
TEAM1Hungary
U14 lány
45 kg3BALJERKITTI
50 kg2KASZASELZA
 3BAUERRAMONA
55 kg7KASZASLILLA
60 kg1KOPASZHANNA
 2TARIKRISZTINA
65 kg1MULLERPETRA
 3BALOGH
BEATRICE
+ 65 kg7INCZEANETTE
TEAM1Hungary
U16 fiú
55 kg5MADARASSYZOLTAN
 7MRAZZOLTAN
65 kg1PAPPBARNABAS
 5BUZSITAMAS
75 kg3ZSIVNOVSZIPETER
 5LEVAIALEX
85 kg5GYURICZA
BERREGI
MARCELL
BALAZS
95 kg3
PAUNUCH

PETER
 9LAKATOSARPAD
+ 95 kg 9FENYVESISANDOR
TEAM3Hungary
U16 lány
45 kg7BAJLER KITTI 
50 kg3IVANCSICSBABITA
 9KASZASELZA
55 kg2KASZASLILLA
 3BORSOSVIKTORIA
60 kg1ELEKESENIKO
 5TAKACSALEXANDRA
65 kg2POPELKALILI
 7BALJERROXANA
70 kg5FERENCZPETRA
+ 70 kg2BERREGIBERNADETT
Open3BERREGIBERNADETT
TEAM2Hungary
U18 fiú
60 kg7BUZSIADAM
 9MADARASSYZOLTAN
70 kg7GYURITSAKOS
 7DOCZIMATYAS
80 kg3SZILAGYIERIK
 5HORVATHADAM
90 kg3PINTERZOLTAN
 5DELCEGEDVARD
100 kg1VEGHARTUR
 5VARGADANIEL
+ 100 kg9MULLERDANIEL
OPEN3VEGHARTUR
 5SZILAGYIERIK
TEAM3Hungary
U18 lány
50 kg7IVANCSICS BABITA 
55 kg7
SIPOS

BOGLARKA
 9BALJER ROXANA
65 kg5REKEDT-NAGYREKA
75 kg5RUSZ
DALMA
 9FERENCZPETRA
+75 kg2BERREGIBERNADETT
OPEN9BERREGIBERNADETT 
TEAM5Hungary

Gratulálunk a szép eredményekhez!

2019. május 18. Szigetszentmiklós – U14, U18 Sumo Országos Bajnokság; gyermek, U12 felkészülési verseny; U16, U21, felnőtt válogatóverseny

EREDMÉNYEK

Gyermek fiú és leány:

                      -25 kg           (1)    1    Gazsi                Nóra          Érdi SP SC                   

                      -30 kg            (6)    1    Jakab                Roland        Érdi SP SC                   

                                              2    Nagy                 Zoltán         Sziget SC                    

                                              3    Jakab                Erik           Dunaharaszti MTK            

                                                  Kállai                Patrik         NIKÉ SE                     

                                              5    Maszló               Martin         Pestszentimrei BSE          

                                                  Balogh               Iván           NIKÉ SE                     

                      -40 kg            (1)    1    Bajler                Márk          Érdi SP SC                   

                      -45 kg            (1)    1    Gáspár               Bence         Centrum SE                  

                      +45 kg           (2)    1    Bennárik             Roland        Pestszentimrei BSE          

                                              2    Borók                Bálint          Szolnoki MÁV SE            

U12 fiú              -35 kg            (3)    1    BETÁK              BARTAL       DNC                         

                                              2    Simon               Domokos     Centrum SE                  

                                              3    Nagy                 Zoltán         Sziget SC                    

U12 fiú              -40 kg            (1)    1    Bajler                Márk          Érdi SP SC                   

U12 fiú              -45 kg            (3)    1    Gáspár               Bence         Centrum SE                  

                                              2    Jakab                Martin         Dunaharaszti MTK            

                                              3    Papp                 Erik           Kispesti Nehézatlétikai Club  

U12 fiú              -50 kg            (1)    1    JAKAB              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

U12 fiú              -55 kg            (1)    1    Szilágyi              Roni           Tököli Birkózó SE            

U12 fiú              -65 kg            (1)    1    Csizmadia           Bence         Sziget SC                    

U12 fiú              +65 kg           (2)    1    Szabados            Dominik       Szolnoki MÁV SE            

                                              2    Korponai             Kornél         Kispesti Nehézatlétikai Club  

U12 leány           -30 kg            (1)    1    Németh              Szonja        Pestszentimrei BSE          

U12 leány           +45 kg           (4)    1    Róna                Cintia          Szolnoki MÁV SE            

                                              2    GAZSI               Blanka        Érdi SP SC                   

                                              3    Csernák              Dorina         Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Varga                Lili            Tököli Birkózó SE            

U14 Országos Bajnokság:

U14 fiú              -35 kg            (1)    1    BETÁK              BARTAL       DNC                         

U14 fiú              -40 kg            (3)    1    Bodor                András        Kertvárosi BSC               

                                              2    Márkus               Roland        Centrum SE                  

                                              3    Kalmár               Szabolcs      Szolnoki MÁV SE            

U14 fiú              -45 kg            (3)    1    Németh              Botond        Pestszentimrei BSE          

                                              2    Forrai                Nátán         NIKÉ SE                     

                                              3    Kiss                  Balázs         Sziget SC                    

U14 fiú              -50 kg            (3)    1    JAKAB              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              2    Kalmár               Máté          Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Nagy                 László         Pestszentimrei BSE          

U14 fiú              -55 kg            (4)    1    Jámbor              Kristóf        Centrum SE                  

                                              2    Szilágyi              Kirill           Tököli Birkózó SE            

                                              3    Farkas               Levente       Sziget SC                    

                                              3    Gazsi                Máté          Érdi SP SC                   

U14 fiú              -65 kg            (3)    1    Mayer                Viktor         Kertvárosi BSC               

                                              2    Balogh               András        Érdi SP SC                   

                                              3    Kiss                  Ádám         Kispesti Nehézatlétikai Club  

U14 fiú              -70 kg            (3)    1    Kurcz                Valentín       Pestszentimrei BSE          

                                              2    HERMANN           NORBERT     Érdi SP SC                   

                                              3    Virlics                Marcell        Érdi SP SC                   

U14 fiú              +70 kg           (6)    1    Zsivnovszky          Péter          Sziget SC                    

                                              2    Merczel              Erik           Dunaharaszti MTK            

                                              3    Gyuricza             Marcell        Tököli Birkózó SE            

                                                  Repcsák             András        Dunaharaszti MTK            

                                              5    Korponai             Kornél         Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                                  Sárkány              Zalán          Kispesti Nehézatlétikai Club  

U14 leány           -45 kg            (1)    1    Baljer                Kitti           Érdi SP SC                   

U14 leány           -50 kg            (1)    1    KASZÁS             ELZA          Érdi SP SC                   

U14 leány           -55 kg            (1)    1    KASZÁS             LILLA          Érdi SP SC                   

U14 leány           -65 kg            (1)    1    Tari                  Krisztina       Tököli Birkózó SE            

U14 leány           +65 kg           (2)    1    Róna                Cintia          Szolnoki MÁV SE            

                                              2    Csernák              Dorina         Szolnoki MÁV SE            

U16 Férfi            -55 kg            (1)    1    Mráz                 Zoltán         Sziget SC                    

U16 Férfi            -65kg            (5)    1    Márai                Kende         Sziget SC                    

                                              2    Nagy                 Gergő Donát  Centrum SE                  

                                              3    Kurcz                Valentín       Pestszentimrei BSE          

                                              3    Kovács              Dávid         Érdi SP SC                   

                                              5    Kiss                  Ádám         Kispesti Nehézatlétikai Club  

U16 Férfi            -75 kg            (5)    1    Zsivnovszky          Péter          Sziget SC                    

                                              2    Lévai                Alex           Kertvárosi BSC               

                                              3    Andorkó             Levente       Centrum SE                  

                                              3    Csóka               Zsombor      Tököli Birkózó SE            

                                              5    HERMANN           NORBERT     Érdi SP SC                   

U16 Férfi            -85 kg            (4)    1    Gyuricza             Marcell        Tököli Birkózó SE            

                                              2    Berregi               Balázs         Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                              3    Merczel              Erik           Dunaharaszti MTK            

                                              3    Koncz                Bence         Sziget SC                    

U16 Férfi            +95 kg           (2)    1    HUSZÁK             ATTILA        Pestszentimrei BSE          

                                              2    Fenyvesi             Sándor        Kispesti Nehézatlétikai Club  

U16 Női             -50 kg            (2)    1    KASZÁS             ELZA          Érdi SP SC                   

                                              2    Baljer                Kitti           Érdi SP SC                   

U16 Női             -55 kg            (2)    1    Baljer                Roxána        Érdi SP SC                   

                                              2    KASZÁS             LILLA          Érdi SP SC                   

U16 Női             -60 kg            (1)    1    Tari                  Krisztina       Tököli Birkózó SE            

U16 Női             +65 kg           (2)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                              2    Ferencz              Petra          Kertvárosi BSC               

U18 Országos Bajnokság:

U18 Férfi            -60 kg            (2)    1    Buzsi                Ádám         Pestszentimrei BSE          

                                              2    Mráz                 Zoltán         Sziget SC                    

U18 Férfi            -70 kg            (2)    1    Gyurits               Ákos          Kertvárosi BSC               

                                              2    Márai                Kende         Sziget SC                    

U18 Férfi            -80 kg            (5)    1    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                              2    Horváth              Ádám          NIKÉ SE                     

                                              3    DÉLCEG            EDVÁRD      Érdi SP SC                   

                                              3    Zsivnovszky          Péter          Sziget SC                    

                                              5    Berregi               Balázs         Kispesti Nehézatlétikai Club  

U18 Férfi            -100 kg          (3)    1    VÉGH               ARTÚR        Érdi SP SC                   

                                              2    VARGA              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              3    Pintér                Zoltán         Kőbánya SC                 

U18 Férfi            +100 kg          (1)    1    HUSZÁK             ATTILA        Pestszentimrei BSE          

U18 Női             -60 kg            (3)    1    Baljer                Roxána        Érdi SP SC                   

                                              2    Márai                Csenge        Sziget SC                    

                                              3    Béres                Adrienn        NIKÉ SE                     

U18 Női             -70 kg            (1)    1    Rekedt Nagy         Réka          Pestszentimrei BSE          

U18 Női             +70 kg           (3)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                              2    Rusz                 Dalma         Sziget SC                    

                                              3    Ferencz              Petra          Kertvárosi BSC               

U21 Férfi            -70 kg            (1)    1    BERTA              MIKE          Érdi SP SC                   

U21 Férfi            -85 kg            (2)    1    BUZÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

                                              2    Mihovka              Péter          NIKÉ SE                     

U21 Férfi            -92 kg            (1)    1    VÉGH               RICHÁRD     Érdi SP SC                   

U21 Férfi            -100 kg          (2)    1    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

                                              2    Gazdag              Gergely       Pestszentimrei BSE          

U21 Női             -65 kg            (2)    1    Rekedt Nagy         Réka          Pestszentimrei BSE          

                                              2    Márai                Csenge        Sziget SC                    

U21 Női             -75 kg            (2)    1    Farkas               Dalma         Sziget SC                    

                                              2    Rusz                 Dalma         Sziget SC                    

U21 Női             +80 kg           (1)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai Club  

Felnőtt Férfi         -85 kg            (2)    1    DÉLCEG             JÓZSEF       Érdi SP SC                   

                                              2    Mivovka             Péter          NIKÉ SE                     

Felnőtt Férfi         -100 kg          (1)    1    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

Felnőtt Férfi         -115 kg          (1)    1    Keszthelyi            Attila          Kispesti Nehézatlétikai Club  

Felnőtt Férfi         +115 kg          (5)    1    KALMÁR            ISTVÁN       Szolnoki MÁV SE            

                                              2    Papp                 Arnold         Kertvárosi BSC               

                                              3    Kerstner             Róbert        Veresi Küzdősport SE        

                                              3    Nemes               Dávid         Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                              5    NEDBALEK          FERENC      Szolnoki MÁV SE            

Felnőtt Férfi         open             (7)    1    Papp                 Arnold         Kertvárosi BSC               

                                              2    Kerstner             Róbert        Veresi Küzdősport SE        

                                              3    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                                  KALMÁR            ISTVÁN       Szolnoki MÁV SE            

                                              5    Nemes               Dávid         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              7    Keszthelyi           Attila          Kispesti Nehézatlétikai Club  

                                                  NEDBALEK              FERENC      Szolnoki MÁV SE            

Felnőtt Női          -55 kg            (1)    1    LEMÁK              DIÁNA        Érdi SP SC                   

Felnőtt Női          -65 kg            (1)    1    Forgó               Fruzsina       Bárdosi Küzdősport Akadémia

Felnőtt Női          -73 kg            (1)    1    Farkas               Dalma         Sziget SC                    

Felnőtt Női          -80 kg            (1)    1    Forgó                Rebeka        Bárdosi Küzdősport Akadémia

2019. február 24. Haraszti Kupa – U12, U16 Sumo Országos Bajnokság; gyermek felkészülési verseny; U14, U18, U21, felnőtt válogató verseny

EREDMÉNYEK

GYERMEK fiú-leány -25 kg            (5)    1    Gazsi                Nóra          Érdi SP SC                   

                                              2    Böröndi              Zsombor      Centrum SE                  

                                              3    Katona               Martin         Centrum SE                  

                                              3    Boros                Ármin         Centrum SE                  

                                              5    Kállai                Patrik         NIKÉ SE                     

GYERMEK fiú-leány -30 kg            (7)    1    Forrai                Dániel         NIKÉ SE                     

                                              2    Jakab                Erik           Dunaharaszti MTK            

                                              3    Gál                  Rajmund      Kőbánya SC                 

                                                  Balogh               Iván           NIKÉ SE                     

                                              5    Jakab                Roland        Érdi SP SC                   

                                                  Maszló               Martin         Pestszentimrei BSE          

                                              7    Boros                Noel           Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány -35 kg            (3)    1    Forrai                Márk          NIKÉ SE                     

                                              2    Bozó                 Bódi Ádám    Pestszentimrei BSE          

                                              3    Nagy                 Dominik       Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány -40 kg            (2)    1    Baljer                Márk          Érdi SP SC                   

                                              2    Dallos                Kornél         Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány -45 kg            (2)    1    Gáspár               Bence         Centrum SE                  

                                              2    Kis                   Máté          Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány +45 kg           (4)    1    Bennárik             Roland        Pestszentimrei BSE          

                                              2    Borók                Bálint          Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Eiler                 Bálint          Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Fehér                Zsombor      Szolnoki MÁV SE            

U12 Országos Bajnokság:

U12 leány           -30 kg            (1)    1    Németh              Szonja        Pestszentimrei BSE          

U12 leány           +45 kg           (3)    1    Csernák              Dorina         Szolnoki MÁV SE            

                                              2    Róna                Cintia          Szolnoki MÁV SE            

                                              3    GAZSI               Blanka        Érdi SP SC                   

U12 fiú              -35 kg            (6)    1    BETÁK              BARTAL       DNC                         

                                              2    Simon               Domokos     Centrum SE                  

                                              3    Narancsik            Bence         Érdi SP SC                   

                                                  Jámbor              Levente       Centrum SE                  

                                              5    Jakab                Erik           Dunaharaszti MTK            

                                                  Kállai                Márk          NIKÉ SE                     

U12 fiú              -40 kg            (2)    1    Srej                  Áron          Dunaharaszti MTK            

                                              2    Baljer                Márk          Érdi SP SC                   

U12 fiú              -45 kg            (5)    1    JAKAB              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              2    Jakab                Martin         Dunaharaszti MTK            

                                              3    Gál                  Milán          Kőbánya SC                 

                                              3    Nagy                 Zsombor      Dunaharaszti MTK            

                                              5    Papp                 Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

U12 fiú              -50 kg            (4)    1    Cser                 Imre Gergő    Dunaharaszti MTK            

                                              2    Szilágyi              Roni           Tököli Birkózó SE            

                                              3    Kék                  Milán          Centrum SE                  

                                              3    Kinál                 Balázs         Kispesti Nehézatlétikai        

U12 fiú              -65 kg            (3)    1    Szecsődi            Máté          Centrum SE                  

                                              2    Nádasdi              Péter          Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Somfalvai            Balázs         Soroksári SSZSE            

U12 fiú              +65 kg           (2)    1    Szabados            Dominik       Szolnoki MÁV SE            

                                              2    Korponai             Kornél         Kispesti Nehézatlétikai        

U14 leány           -45 kg            (1)    1    Baljer                Kitti           Érdi SP SC                   

U14 leány           -50 kg            (1)    1    KASZÁS             ELZA          Érdi SP SC                   

U14 leány           -55 kg            (1)    1    KASZÁS             LILLA          Érdi SP SC                   

U14 leány           -65 kg            (5)    1    Müller                Petra          Soltvadkert TE               

                                              2    Kopasz              Hanna         Dunaharaszti MTK            

                                              3    Tari                  Krisztina       Tököli Birkózó SE            

                                              3    László               Lili            Soroksári SSZSE            

                                              5    Csernák              Dorina         Szolnoki MÁV SE            

U14 leány           +65 kg           (1)    1    Róna                Cintia          Szolnoki MÁV SE            

U14 fiú              -35 kg            (4)    1    Narancsik            Bence         Érdi SP SC                   

                                              2    BETÁK              BARTAL       DNC                         

                                              3    Dézsi                Gergely       Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Májer                Barnabás      Soltvadkert TE               

U14 fiú              -40 kg            (6)    1    Takács               Levente       Kőbánya SC                 

                                              2    Fittmann              Gergő        Soltvadkert TE               

                                              3    Bucioca              Dávid         Kispesti Nehézatlétikai        

                                                  Bodor                András        Kertvárosi BSC               

                                              5    Kalmár               Szabolcs      Szolnoki MÁV SE            

                                                  Márkus               Roland        Centrum SE                  

U14 fiú              -45 kg            (4)    1    JAKAB              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              2    Németh              Botond        Pestszentimrei BSE          

                                              3    Forrai                Nataniel       NIKÉ SE                     

                                              3    Barták               András        Dunaharaszti MTK            

U14 fiú              -50 kg            (2)    1    Gangl                Zétény        Soltvadkert TE               

                                              2    Kalmár               Máté          Szolnoki MÁV SE            

U14 fiú              -55 kg            (4)    1    Gazsi                Máté          Érdi SP SC                   

                                              2    Csendes             Bálint          Centrum SE                  

                                              3    Szilágyi              Kirill           Tököli Birkózó SE            

                                              3    Jámbor              Kristóf        Centrum SE                  

U14 fiú              -65 kg            (6)    1    Mayer                Viktor         Kertvárosi BSC               

                                              2    Major                Zoltán         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Kopasz              Vendel        Dunaharaszti MTK            

                                                  Maharita             Alekszej       NIKÉ SE                     

                                              5    Balogh               András        Érdi SP SC                   

                                                  Kis                   Ádám         Kispesti Nehézatlétikai        

U14 fiú              -70 kg            (4)    1    Kurcz                Valentin       Pestszentimrei BSE          

                                              2    Repcsák             András        Dunaharaszti MTK            

                                              3    Kovács              Dominik       Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Virlics                Marcell        Érdi SP SC                   

U14 fiú              +70 kg           (4)    1    Zsivnovszky          Péter          Sziget SC                    

                                              2    Gyuricza             Marcell        Tököli Birkózó SE            

                                              3    Elek                 Márk          Centrum SE                  

                                              3    Korponai             Kornél         Kispesti Nehézatlétikai        

U16 Országos Bajnokság:

U16 Női             -50 kg            (3)    1    Iváncsics            Babita         Tököli Birkózó SE            

                                              2    KASZÁS             ELZA          Érdi SP SC                   

                                              3    Baljer                Kitti           Érdi SP SC                   

U16 Női             -55 kg            (2)    1    KASZÁS             LILLA          Érdi SP SC                   

                                              2    Baljer                Roxána        Érdi SP SC                   

U16 Női             -60 kg            (2)    1    Kopasz              Hanna         Dunaharaszti MTK            

                                              2    Tari                  Krisztina       Tököli Birkózó SE            

U16 Női             -65 kg            (2)    1    Popelka              Lili            Kőbánya SC                 

                                              2    László               Lili            Soroksári SSZSE            

U16 Női             +65 kg           (2)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Virág                 Zsófia         Soltvadkert TE               

U16 Férfi            -65kg            (7)    1    Buzsi                Tamás         Pestszentimrei BSE          

                                              2    Kökény              Dániel         Dunaharaszti MTK            

                                              3    PAPP               BARNABÁS   DNC                         

                                                  Kopasz              Vendel        Dunaharaszti MTK            

                                              5    Román               Antal          Soltvadkert TE               

                                                  Kovács              Dávid         Érdi SP SC                   

                                              7    Márai                Kende         Sziget SC                    

U16 Férfi            -75 kg            (5)    1    Zsivnovszky          Péter          Sziget SC                    

                                              2    Andorkó             Levente       Centrum SE                  

                                              3    Juhász               Imre           Pestszentimrei BSE          

                                              3    Lévai                Alex           Kertvárosi BSC               

                                              5    Bereczki             Dominik       Sziget SC                    

U16 Férfi            -85 kg            (2)    1    Berregi               Balázs         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Gyuricza             Marcell        Tököli Birkózó SE            

U16 Férfi            -95 kg            (1)    1    Müller                Dániel         Soltvadkert TE               

U16 Férfi            +95 kg           (2)    1    HUSZÁK             ATTILA        Pestszentimrei BSE          

                                              2    Fenyvesi             Sándor        Kispesti Nehézatlétikai        

U18 Női             -50 kg            (3)    1    Nagy                 Anikó         NIKÉ SE                     

                                              2    Iváncsics            Babita         Tököli Birkózó SE            

                                              3    SIPOS               BOGLÁRKA   Érdi SP SC                   

U18 Női             -60 kg            (4)    1    Baljer                Roxána        Érdi SP SC                   

                                              2    Incze                Henrietta      Pestszentimrei BSE          

                                              3    Béres                Adrienn        NIKÉ SE                     

                                              3    Márai                Csenge        Sziget SC                    

U18 Női             +70 kg           (1)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai        

U18 Férfi            -60 kg            (1)    1    Buzsi                Ádám         Pestszentimrei BSE          

U18 Férfi            -70 kg            (1)    1    Gyurits               Ákos          Kertvárosi BSC               

U18 Férfi            -80 kg            (4)    1    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    DÉLCEG            EDVÁRD      Érdi SP SC                   

                                              3    Horváth              Ádám          NIKÉ SE                     

                                              3    Berregi               Balázs         Kispesti Nehézatlétikai        

U18 Férfi            -90 kg            (1)    1    Pintér                Zoltán         Kőbánya SC                 

U18 Férfi            -100 kg          (3)    1    VÉGH               ARTÚR        Érdi SP SC                   

                                              2    VARGA              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              3    Laczkó              Márk          Leányfalui SzKSE            

U21 Női             -55 kg            (1)    1    SIPOS               BOGLÁRKA   Érdi SP SC                   

U21 Női             +80 kg           (1)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai        

U21 Férfi            -70 kg            (3)    1    BUZÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

                                              2    BERTA              MIKE          Érdi SP SC                   

                                              3    Gyurits               Ákos          Kertvárosi BSC               

U21 Férfi            -85 kg            (3)    1    VÉGH               RICHÁRD     Érdi SP SC                   

                                              2    Pintér                Zoltán         Kőbánya SC                 

                                              3    Mihóka               Péter          NIKÉ SE                     

U21 Férfi            -92 kg            (2)    1    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Gazdag              Gergely       Pestszentimrei BSE          

U21 Férfi            -100 kg          (3)    1    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

                                              2    Laczkó               Benedek      Centrum SE                  

                                              3    Laczkó              Márk          Leányfalui SzKSE            

U21 Férfi            -115 kg          (1)    1    TAMÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

U21 Férfi            +115 kg          (1)    1    Repcsák             Richárd        Dunaharaszti MTK            

Felnőtt Női          -55 kg            (1)    1    LEMÁK              DIÁNA        Érdi SP SC                   

Felnőtt Női          -65 kg            (1)    1    Forgó               Fruzsina       Bárdosi Küzdősport Akadémia

Felnőtt Női          -80 kg            (1)    1    Forgó                Rebeka Sára  Bárdosi Küzdősport Akadémia

Felnőtt Női          +80 kg           (1)    1    MAKAI               ERIKA         Szolnoki MÁV SE            

Felnőtt Női          open             (2)    1    Forgó               Fruzsina       Bárdosi Küzdősport Akadémia

                                              2    MAKAI               ERIKA         Szolnoki MÁV SE            

Felnőtt Férfi         -70 kg            (2)    1    BERTA              MIKE          Érdi SP SC                   

                                              2    BUZÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

Felnőtt Férfi         -85 kg            (4)    1    VÉGH               RICHÁRD     Érdi SP SC                   

                                              2    DÉLCEG            JÓZSEF       Érdi SP SC                   

                                              3    Pintér                Zoltán         Kőbánya SC                 

                                              3    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

Felnőtt Férfi         -100 kg          (1)    1    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

Felnőtt Férfi         -115 kg          (1)    1    TAMÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

Felnőtt Férfi         +115 kg          (4)    1    Papp                 Arnold         Kertvárosi BSC               

                                              2    NEDBALEK          FERENC      Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Nemes               Dávid         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Békési               Péter          Kispesti Nehézatlétikai        

Felnőtt Férfi         open             (6)    1    Nemes               Dávid         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

                                                  VÉGH               RICHÁRD     Érdi SP SC                   

                                              5    Békési               Péter          Kispesti Nehézatlétikai                   Papp     Arnold   Kertvárosi BSC

2019. január 13. Aquatherm-Zsigmond Kupa Nemzetközi Sumo felkészülési és válogatóverseny, felnőtt korosztálynak kvalifikációs verseny a Világjátékokra. Érd, Batthyány Tornacsarnok

Aquatherm-Zsigmond Kupa Nemzetközi Sumo felkészülési és válogatóverseny,  felnőtt korosztálynak kvalifikációs verseny a Világjátékokra.
Érd, Batthyány Tornacsarnok, 2019. január 13.

 

sumo logo aquatherm hungaria

 

Az Érden megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).

 

2018. március 15, Dorogi gyermek és felnőt sumo országos bajnokság, valamint minden korcsoportban válogató verseny eredmények

Dorog, 2018 március 15.

A Dorogon megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).

Felnőtt Férfi         70 kg                      BERTA                     MIKE            Érdi SP SC                      

                                                   Putnoki                     Zsolt            Dorog NC                       

                                                   Jónás                      Jácint          Centrum SE                     

Felnőtt Férfi         85 kg                      DÉLCEG                  JÓZSEF       Érdi SP SC                      

                                                   GREMSBERGER          BERTALAN    Dorog NC                       

                                                   Rovnyai                    Bence          Leányfalui SzKSE              

Felnőtt Férfi         100 kg                     Cservenyi                  Zoltán          Érdi SP SC                      

                                                   KISMÓNI                   BOTOND      Dorog NC                       

                                                   Vátzi                        Bálint           Dorog NC                       

Felnőtt Férfi         115 kg                     MOLNÁR                  TAMÁS         Érdi SP SC                      

                                                   Szilágyi                     Erik             Kispesti Nehézatlétikai       

                                                   Keszthelyi                  Attila            Kispesti Nehézatlétikai       

Felnőtt Férfi         +115 kg                   Kerstner                     Róbert          Veresi Küzdősport SE        

                                                   Kalmár                      István          SZTE EHÖK SE                

                                                   NEDBALEK                 FERENC       Szolnoki MÁV SE              

Felnőtt Férfi         open                       Nemes                      Dávid           Kispesti Nehézatlétikai       

                                                   Szilágyi                      Erik             Kispesti Nehézatlétikai       

                                                   Kerstner                     Róbert          Veresi Küzdősport SE        

                                                                   Kalmár                       István                  SZTE EHÖK SE                                  

Felnőtt Női           55 kg                      LEMÁK                     DIÁNA          Érdi SP SC                      

Felnőtt Női           65 kg                      Forgó                       Fruzsina       Bárdosi Küzdősport Akadémia         

Felnőtt Női           80 kg                      Ferencz                     Brigitta         Kertvárosi BSC                 

Felnőtt Női           +80 kg                     MAKAI                      ERIKA          Szolnoki MÁV SE              

Felnőtt Női           open                       MAKAI                      ERIKA          Szolnoki MÁV SE

A Dorogon megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).

2018. február 11., U14-, U21 Sumo Országos Bajnokság, Gyermek, U12-, U16-, U18- Felnőtt női és férfi felkészülési és válogatóverseny eredmények

Dunaharaszti, 2018. február 11. 

Felnőtt Női -55 kg (1) 1 LEMÁK DIÁNA Érdi SP SC
Felnőtt Női -65 kg (1) 1 Forgó Fruzsina Bárdosi Küzdősport Akadémia
Felnőtt Női -80 kg (2) 1 Juhász Daniella NIKÉ SE
2 Forgó Rebeka Sára Bárdosi Küzdősport Akadémia
Felnőtt Férfi -70 kg (1) 1 KOVÁCS BENCE Érdi SP SC
Felnőtt Férfi -85 kg (1) 1 Cservenyi Jakabovits Zoltán Érdi SP SC
Felnőtt Férfi -100 kg (2) 1 DÉLCEG JÓZSEF Érdi SP SC
2 Ferencz Sándor Kertvárosi BSC
Felnőtt Férfi -115 kg (1) 1 Szilágyi Erik Leányfalui SzKSE
Felnőtt Férfi +115 kg (5) 1 Nemes Dávid Kispesti Nehézatlétikai
2 Kalmár István SZTE EHÖK SE
3 NEDBALEK FERENC Szolnoki MÁV SE
3 Békési Péter Kispesti Nehézatlétikai
5 Kerstner Róbert Veresi Küzdősport SE
Felnőtt Férfi open (6) 1 Kalmár István SZTE EHÖK SE
2 Szilágyi Erik Leányfalui SzKSE
3 Nemes Dávid Kispesti Nehézatlétikai
  Békési Péter Kispesti Nehézatlétikai
5 Kerstner Róbert Veresi Küzdősport SE
  Cservenyi Jakabovits Zoltán Érdi SP SC

A Dunaharasztin megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).