A Magyar Sumo Szakszövetség 2019-es versenynaptára

Időpont Hazai / Külföldi Hazai Helyszín Korosztály Rendező kontakt
  Világverseny Nemzetközi verseny Versenyek       (e-mai,tel,web)
2019.01.13   Érd Kupa Nk. verseny   Érd Gyerek  Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.01.13   Érd Kupa Nk. verseny   Érd U-12 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.01.13   Érd Kupa Nk. Válogatóverseny   Érd U-14 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.01.13   Érd Kupa Nk. Válogatóverseny   Érd U-16 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.01.13   Érd Kupa Nk. Válogatóverseny   Érd U-18 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.01.13   Érd Kupa Nk. Válogatóverseny   Érd U-21 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.01.13 EuroCap I. Érd Kupa Nk. Verseny   Érd Felnőtt FFI/Női Érdi Spartacus SC  mtar@vivamail.hu
Kvalifikáció a világjátékokra,
VB-EB válogatóverseny
2019.02.24      Felkészülési verseny Dunaharaszti Gyerek  Dunaharaszti MTK lenkopetra@freemail.hu
2019.02.24     Országos Bajnokság Dunaharaszti U-12 Dunaharaszti MTK lenkopetra@freemail.hu
2019.02.24      Válogató, felkészülési verseny Dunaharaszti U-14 Dunaharaszti MTK lenkopetra@freemail.hu
2019.02.24     Országos Bajnokság Dunaharaszti U-16 Dunaharaszti MTK lenkopetra@freemail.hu
2019.02.24      Válogató, felkészülési verseny Dunaharaszti U-18 Dunaharaszti MTK lenkopetra@freemail.hu
2019.02.24      Válogató, felkészülési verseny Dunaharaszti U-21 Dunaharaszti MTK lenkopetra@freemail.hu
2019.02.24      Válogató, felkészülési verseny Dunaharaszti Felnőtt FFI/Női Dunaharaszti MTK lenkopetra@freemail.hu
2019.03.02   Azerbaijan OPEN   Baku/AZE/ Férfi    
2019.03.16 EuroCap II. IWEST-VIRU OPEN   Vinni /Észtország/ FFI/NŐI    
2019.03.23   US OPEN   Los Ageles /USA/ FFI/NŐI    
2019.03.31     Országos Bajnokság Dorog Gyerek  Dorog DNC  
2019.03.31      Felkészülési verseny Dorog U-12 Dorog DNC  
2019.03.31      Válogató, felkészülési verseny Dorog U-14 Dorog DNC  
2019.03.31      Válogató, felkészülési verseny Dorog U-16 Dorog DNC  
2019.03.31      Válogató, felkészülési verseny Dorog U-18 Dorog DNC  
2019.03.31      Válogató, felkészülési verseny Dorog U-21 Dorog DNC  
2019.03.31     Országos Bajnokság
Dorog Felnőtt FFI/Női Dorog DNC  
2019.04.13   Fit Con Sumo World Cup   Salt Lake City FFI/NŐI    
/ USA /
2019.04.14   Fit Con Sumo World Cup   Salt Lake City FFI/NŐI    
/ USA /
2019.04.18-21   EB   Tallinn / EST /     www.europpeansumo.com
2019.04.19   EB   Tallinn / EST / U21   www.europpeansumo.com
2019.04.20   EB   Tallinn / EST / U23   www.europpeansumo.com
2019.04.21   EB   Tallinn / EST / Felnőtt FFI/Női   www.europpeansumo.com
2019.05.18      Felkészülési verseny Szigetszentmiklós Gyerek Sziget SC  
2019.05.18      Felkészülési verseny Szigetszentmiklós U-12 Sziget SC  
2019.05.18     Országos Bajnokság Szigetszentmiklós U-14 Sziget SC  
2019.05.18      Válogató, felkészülési verseny Szigetszentmiklós U-16 Sziget SC  
2019.05.18     Országos Bajnokság Szigetszentmiklós U-18 Sziget SC  
2019.05.18      Válogató, felkészülési verseny Szigetszentmiklós U-21 Sziget SC  
2019.05.18      Válogató, felkészülési verseny Szigetszentmiklós Felnőtt FFI/Női Sziget SC  
2019.05.25 EuroCup III. ROLAND CUP   Brandenburg / GER / FFI/NŐI   www.europpeansumo.com
2019.08.03   Tuva Open   Kyzyl FF    
/ RUS /
2019.08.04   Tuva Open   Kyzyl FF    
/ RUS /
2019.08.10 Euro Cup IV. Poland Open   Korotoszyn FFI/NŐI    
/ POL /
2019.09.26-29    EB   Szigetszentmiklós       
2019.09.27    EB   Szigetszentmiklós   U14    
2019.09.28    EB   Szigetszentmiklós       U16    
2019.09.29    EB   Szigetszentmiklós          U18    
2019.10.18-20.   VB   Honolulu / O’hau, USA /      
2019.10.19   VB   Honolulu / O’hau, USA / FFI/Női U18    
2019.10.20   VB   Honolulu / O’hau, USA / FFI/Női Felnőtt    
2019.11.09 Euro Cup V. RUSSIAN OPEN   Ni’ni Novgorod / RUS / FFI/Női    
2019.11.17     Utánpótlás Olimpia Érd Diák I. – II. (fiú, leány) kcs. 2009-2010-2011  Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.11.17     Utánpótlás Olimpia Érd Diák II. – III. (fiú, leány) kcs.  2006-2007-2008  Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.11.17     Utánpótlás Olimpia Érd Diák IV. – V. (fiú, leány) kcs.  2003-2004-2005  Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.11.17     Felkészülési verseny Érd U-18 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.11.17     Országos Bajnokság Érd U21 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.11.17     Országos Bajnokság Érd U23 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2019.11.17      OPEN Érd Felnőtt FFI/Női Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu

A Magyar Sumo Szakszövetség 2019. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2018. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2017. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2016. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2015. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2018-as versenynaptára

.

             
Időpont Hazai / Külföldi Hazai Helyszín Korosztály Rendező kontakt
  Világverseny Nemzetközi verseny Versenyek       (e-mai,tel,web)
2018.01.14   Érd Kupa   Érd Gyerek verseny Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
Nk-i verseny
2018.01.14   Érd Kupa   Érd U-10 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
Nk. Verseny U-12
2018.01.14   Érd Kupa   Érd U-14; U-16; U-18; U-21 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
EB válogató
2018.01.14   2018. évi Nemzetközi Érd Kupa   Érd Felnőtt Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
VB-EB válogató
2018.02.11     Országos verseny Dunaharaszti Gyerek Dunaharaszti
MTK
lenkopetra@freemail.hu
2018.02.11     EB válogató, felkészülési verseny Dunaharaszti U-12 Dunaharaszti
MTK
lenkopetra@freemail.hu
2018.02.11     Országos Bajnokság
EB válogató
Dunaharaszti U-14; U-21 Dunaharaszti
MTK
lenkopetra@freemail.hu
2018.02.11     EB válogató, felkészülési verseny Dunaharaszti U-16-18-23-felnőtt Dunaharaszti
MTK
lenkopetra@freemail.hu
2018.02.11   Estonian National Championships   Jõgeva/EST U-8; U-10; U-12   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu
2018.03.04   AZERBAIJAN SUMO OPEN 2018   Baku/AZE Felnőtt   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu
     
2018.03.15     Országos Bajnokság Dorog Gyermek  Dorog DNC klanyi.janos@citromail.hu
2018.03.15     Országos Bajnokság
EB-VB válogató
Dorog Felnőt Dorog DNC klanyi.janos@citromail.hu
2018.03.15     EB válogató, felkészülési verseny Dorog U-12-14-16-18-21-23 Dorog DNC klanyi.janos@citromail.hu
2018.03.24   WEST-VIRU OPEN European Sumo Cup, II stage Vinni /EST Felnőtt   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu
2018.04.07   MAIASMOKK    Vinni /EST U-14; U-16   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu
2018.04.26-29. EB     PLOVDIV/BUL U-21;U-23; Felnőtt   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu
     
2018.05.26   ROLAND CUP 2018  European Sumo Cup, III stage Brandenburg/GER Felnőtt   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu 
2018.06.09   Estonian National Championships   VINNI/EST Felnőtt   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu 
2018.06.16   POLAND OPEN 2018 European Sumo Cup, IV stage Krotoszyn/POL Felnőtt   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu 
2018.07.20-22. VB     TAIPEI/TPE Felnőtt és Junior   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu 
2018.08.25   Azerbaijan Youth Championships   Mingechaur /AZE U-14; U-16   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu 
2018.09.16     Országos Bajnokság Szigetszentmiklós U12; U16 Sziget SC zsigmondsandor@invitel.hu
2018.09.16     EB válogató, felkészülési verseny Szigetszentmiklós Gyermek, U14-18-21-23, felnőtt Sziget SC zsigmondsandor@invitel.hu
2018.09.23   Estonian Youth National Championships   RAKVERE/EST U-14; U-16, U-18   Magyar Sumo Szakszövetség info@sumo.hu 
2018.09.23?     Felkészülési verseny ? Kőbánya? Minden korosztály? Kőbánya SC zsigmondsandor@invitel.hu
2018.10.25-28. European Youth Champion- ships     RAKVERE/EST U-14; U-16, U-18    
2018.11.17   RUSSIAN OPEN European Sumo Cup, V stage Nijni-Novgorod /RUS Felnőtt    
2018.12.02     Utánpótlás Olimpia Érd U8-10-12-14-16 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2018.12.02     Országos Bajnokság Érd U18; U23 Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
2018.12.02     Felkészülési verseny Érd Felnőtt Érdi Spartacus SC mtar@vivamail.hu
      CSB OB Dorog felnőtt Dorog DNC klanyi.janos@citromail.hu

 

 

 

A Magyar Sumo Szakszövetség 2018. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2017. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2016. évi versenynaptára itt letölthető

A Magyar Sumo Szakszövetség 2015. évi versenynaptára itt letölthető

 

 

 

 

 

 

 

 

Magyar Sumo Szakszövetség 2017-es versenynaptár

 

Időpont

 

Név

 

Kategóriák

Január 15. Érd Kupa Nemzetközi Verseny – Világjátékok kvalifikáció gyermek, U12, U14
U16, U18, U21, felnőtt
.
Február 26. Dunaharaszti MTK válógató verseny és Országos Bajnokság gyermek, U12
letölthető versenykiírás   U14, U16 – OB
letölthető eredmények U18, U21, felnőtt
.
Március 15. Dorog válogató verseny és Országos Bajnokság   gyermek – OB
letölthető versenykiírás  U12, U14, U16, U18, U21
letölthető eredmények   felnőtt – OB
.
Április 21-23. Tbilisi, Georgia – Európa Bajnokság   U21, U23, felnőtt
  .
Június 10. Roland Cup 2017. Brandenburg-Németország
.
Június 24. Krotoszyn, Lengyelország
.
Július 22-23. Wroclaw, Lengyelország – Világjátékok U14, U16, U18
.
Szeptember 10. Kőbánya Sport Club Szumó Gála – Országos Bajnokság és U12, U21 – OB
Európa Bajnokság válogató verseny U14, U16, U18
letölthető versenykiírás
letölthető nevezési lap
.
Október 19-23. Varsó, Lengyelország – Utánpótlás Európa Bajnokság U14, U16, U18 – VB
letölthető versenykiírás
.
November 18. U-18 Sumo Országos Bajnokság U18
letölthető versenykiírás
Peugeot PÉ-TA Kupa Sumo Utánpótlás Olimpia
letölthető versenykiírás
Felnőtt sumo felkészülési verseny
letölthető versenykiírás
.
November 26. Utánpótlás Olimpia – Országos bajnokság gyermek, U12, U14, U16
U18 – OB, U21 – OB
felnőtt – OB

 

 

Magyar Sumo Szakszövetség 2016. évi versenynaptára itt letölthető 

Magyar Sumo Szakszövetség 2015. évi versenynaptára itt letölthető

 

A Magyar Sumo Szakszövetség 2016-os versenynaptára

Magyar SUMO Szakszövetség 2016. évi versenynaptára innen letölthető 

 

 

 

 

 

 

 

Időpont

Hazai / Külföldi

Hazai

Helyszín

Korosztály

Rendező

kontakt

 

Világverseny

Nemzetközi verseny

Versenyek

 

 

 

(e-mai,tel,web)

2016.01.10

 

Érd Kupa

 

Érd

Gyerek verseny

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

Nk-i verseny

2016.01.10

 

Érd Kupa

 

Érd

U-10

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

EB válogató

U-12

2016.01.10

 

Érd Kupa

 

Érd

U-14

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

EB válogató

2016.01.10

 

Érd Kupa

 

Érd

U-16

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

EB válogató

2016.01.10

 

Érd Kupa

 

Érd

U-18

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

VB-EB válogató

2016.01.10

 

Érd Kupa

 

Érd

U-21

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

VB-EB válogató

2016.01.10

 

Érd Kupa

 

Érd

Felnőtt

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

VB-EB válogató

2016.02.28

 

 

Országos Bajnokság

Dunaharaszti

Gyerek

Dunaharaszti MTK

lenkopetra@freemail.hu

EB válogató

2016.02.28

 

 

Országos Bajnokság

Dunaharaszti

 

Dunaharaszti MTK

lenkopetra@freemail.hu

EB válogató

U-12

2016.02.28

 

 

EB válogató, felkészülési verseny

Dunaharaszti

U-14-16-18-21-23-felnőtt

Dunaharaszti MTK

lenkopetra@freemail.hu

 

 

2016.03.12

 

IT WEST-VIRU OPEN

 

Vinni /Észtország/

FFI/NŐI

 

 

2016.03.14

 

 

Országos Bajnokság EB válogató

 

 

Dorog DNC

inoxferko@gmail.com

Pilismarót

U-14

2016.03.14

 

 

Országos Bajnokság EB-VB válogató

 

 

Dorog DNC

inoxferko@gmail.com

Pilismarót

Felnőtt

2016.03.14

 

 

EB-VB válogató, felkészülési verseny

 

U10-12-16-18

Dorog DNC

inoxferko@gmail.com

Pilismarót

U21-23

2016.04.21-24

 

EFS EB

 

Krotoszyn

U18-21-23

EFS

www.europpeansumo.com

 

Lengyelország

2016.04.21-24

 

EFS EB

 

Krotoszyn

Felnőtt

EFS

www.europpeansumo.com

 

Lengyelország

2016.04.29-01

 

EFS EB

 

Minsk

U18-21-23

EFS

www.europpeansumo.com

 

Belarusia

2016.04.29-01

 

EFS EB

 

Minsk

Felnőtt

EFS

www.europpeansumo.com

 

Belarusia

2016.05.15

 

 

Országos Bajnokság

Budapest

 

 

peteribirkozo@gmail.com

Kőbánya

U10

Kőbánya SE

2016.05.15

 

 

Országos Bajnokság

Budapest

 

 

peteribirkozo@gmail.com

Kőbánya

U-21

Kőbánya SE

2016.05.22

 

 

VB válogató, felkészülési verseny

Budapest

U8 és U21 OB

U10-12-14-16-18-

 

peteribirkozo@gmail.com

Kőbánya

 felnőtt

Kőbánya SE

2016.05.21

 

US Open

 

Long Beach, California

FFI/NŐI

US Sumo Fed

info@usasumo.com

2016.06.11

 

Brandenburg

Roland Open

 

Brandenburg

FFI/NŐI

Utánpótlás (2001-2006)

 MSSZ/ Brandb.

Sumo Verb.

 

 

Németország

2016.07.09

 

Poland Open

 

Krotoszyn

FFI/NŐI

 

 

Lengyelország

 

 

 

 

 

U-18

IFS

www.ifs-sumo.org

2016.07.30

VB

Mongolia

U-21

 

 

 

 

 

 

IFS

www.ifs-sumo.org

2016.07.31

VB

Mongolia

felnőtt

2016.10.14-16

 

Ifj. EB

 

Branderburd

U-12-14-16

EFS

www.europpeansumo.com

 

Németország

2016.11.27

 

 

Utánpótlás Olimpia

Érd

U8-10-12-14-16

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

2016.11.27

 

 

Országos Bajnokság

Érd

U16-U18

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

2016.11.27

 

 

felkészülési verseny

Érd

Felnőtt

Érdi Spartacus SC

mtar@vivamail.hu

2016.12.04

 

 

CSB OB

Dorog

felnőtt

Dorog DNC

ferenc@gordiusinox.hu

A Magyar Sumo Szakszövetség 2012/13-as versenynaptára

Időpont

Kategóriák

Verseny

Helyszín

Január 22.

Érd Kupa

Érd

Gyerek, U 12

Nemzetközi verseny

U 14, U 16, U 18, U 21, Felnőtt

Nemzetközi válogató

tovább a képekhez

Március 11.

Válogató

Budajenő

Gyerek, U 12

OB

U 14, U 16, U 18, U 21, Felnőtt

OB

tovább az eredményekhez

tovább a képekhez

Április 29.

Válogató

Dorog

Gyerek, U 12

Országos verseny

U 14

OB

U 16, U 18, U 21

Országos válogató

Felnőtt

OB

tovább az eredményekhez

tovább a képekhez

Szeptember 9.

2012 évi felnőtt Sumo csapat ob

 Dág

Október 27-28.

Világbajnokság

Hongkong

 

 

 

November 25. Utánpótlás verseny Érd