2019. február 24. Haraszti Kupa – U12, U16 Sumo Országos Bajnokság; gyermek felkészülési verseny; U14, U18, U21, felnőtt válogató verseny

EREDMÉNYEK

GYERMEK fiú-leány -25 kg            (5)    1    Gazsi                Nóra          Érdi SP SC                   

                                              2    Böröndi              Zsombor      Centrum SE                  

                                              3    Katona               Martin         Centrum SE                  

                                              3    Boros                Ármin         Centrum SE                  

                                              5    Kállai                Patrik         NIKÉ SE                     

GYERMEK fiú-leány -30 kg            (7)    1    Forrai                Dániel         NIKÉ SE                     

                                              2    Jakab                Erik           Dunaharaszti MTK            

                                              3    Gál                  Rajmund      Kőbánya SC                 

                                                  Balogh               Iván           NIKÉ SE                     

                                              5    Jakab                Roland        Érdi SP SC                   

                                                  Maszló               Martin         Pestszentimrei BSE          

                                              7    Boros                Noel           Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány -35 kg            (3)    1    Forrai                Márk          NIKÉ SE                     

                                              2    Bozó                 Bódi Ádám    Pestszentimrei BSE          

                                              3    Nagy                 Dominik       Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány -40 kg            (2)    1    Baljer                Márk          Érdi SP SC                   

                                              2    Dallos                Kornél         Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány -45 kg            (2)    1    Gáspár               Bence         Centrum SE                  

                                              2    Kis                   Máté          Centrum SE                  

GYERMEK fiú-leány +45 kg           (4)    1    Bennárik             Roland        Pestszentimrei BSE          

                                              2    Borók                Bálint          Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Eiler                 Bálint          Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Fehér                Zsombor      Szolnoki MÁV SE            

U12 Országos Bajnokság:

U12 leány           -30 kg            (1)    1    Németh              Szonja        Pestszentimrei BSE          

U12 leány           +45 kg           (3)    1    Csernák              Dorina         Szolnoki MÁV SE            

                                              2    Róna                Cintia          Szolnoki MÁV SE            

                                              3    GAZSI               Blanka        Érdi SP SC                   

U12 fiú              -35 kg            (6)    1    BETÁK              BARTAL       DNC                         

                                              2    Simon               Domokos     Centrum SE                  

                                              3    Narancsik            Bence         Érdi SP SC                   

                                                  Jámbor              Levente       Centrum SE                  

                                              5    Jakab                Erik           Dunaharaszti MTK            

                                                  Kállai                Márk          NIKÉ SE                     

U12 fiú              -40 kg            (2)    1    Srej                  Áron          Dunaharaszti MTK            

                                              2    Baljer                Márk          Érdi SP SC                   

U12 fiú              -45 kg            (5)    1    JAKAB              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              2    Jakab                Martin         Dunaharaszti MTK            

                                              3    Gál                  Milán          Kőbánya SC                 

                                              3    Nagy                 Zsombor      Dunaharaszti MTK            

                                              5    Papp                 Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

U12 fiú              -50 kg            (4)    1    Cser                 Imre Gergő    Dunaharaszti MTK            

                                              2    Szilágyi              Roni           Tököli Birkózó SE            

                                              3    Kék                  Milán          Centrum SE                  

                                              3    Kinál                 Balázs         Kispesti Nehézatlétikai        

U12 fiú              -65 kg            (3)    1    Szecsődi            Máté          Centrum SE                  

                                              2    Nádasdi              Péter          Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Somfalvai            Balázs         Soroksári SSZSE            

U12 fiú              +65 kg           (2)    1    Szabados            Dominik       Szolnoki MÁV SE            

                                              2    Korponai             Kornél         Kispesti Nehézatlétikai        

U14 leány           -45 kg            (1)    1    Baljer                Kitti           Érdi SP SC                   

U14 leány           -50 kg            (1)    1    KASZÁS             ELZA          Érdi SP SC                   

U14 leány           -55 kg            (1)    1    KASZÁS             LILLA          Érdi SP SC                   

U14 leány           -65 kg            (5)    1    Müller                Petra          Soltvadkert TE               

                                              2    Kopasz              Hanna         Dunaharaszti MTK            

                                              3    Tari                  Krisztina       Tököli Birkózó SE            

                                              3    László               Lili            Soroksári SSZSE            

                                              5    Csernák              Dorina         Szolnoki MÁV SE            

U14 leány           +65 kg           (1)    1    Róna                Cintia          Szolnoki MÁV SE            

U14 fiú              -35 kg            (4)    1    Narancsik            Bence         Érdi SP SC                   

                                              2    BETÁK              BARTAL       DNC                         

                                              3    Dézsi                Gergely       Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Májer                Barnabás      Soltvadkert TE               

U14 fiú              -40 kg            (6)    1    Takács               Levente       Kőbánya SC                 

                                              2    Fittmann              Gergő        Soltvadkert TE               

                                              3    Bucioca              Dávid         Kispesti Nehézatlétikai        

                                                  Bodor                András        Kertvárosi BSC               

                                              5    Kalmár               Szabolcs      Szolnoki MÁV SE            

                                                  Márkus               Roland        Centrum SE                  

U14 fiú              -45 kg            (4)    1    JAKAB              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              2    Németh              Botond        Pestszentimrei BSE          

                                              3    Forrai                Nataniel       NIKÉ SE                     

                                              3    Barták               András        Dunaharaszti MTK            

U14 fiú              -50 kg            (2)    1    Gangl                Zétény        Soltvadkert TE               

                                              2    Kalmár               Máté          Szolnoki MÁV SE            

U14 fiú              -55 kg            (4)    1    Gazsi                Máté          Érdi SP SC                   

                                              2    Csendes             Bálint          Centrum SE                  

                                              3    Szilágyi              Kirill           Tököli Birkózó SE            

                                              3    Jámbor              Kristóf        Centrum SE                  

U14 fiú              -65 kg            (6)    1    Mayer                Viktor         Kertvárosi BSC               

                                              2    Major                Zoltán         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Kopasz              Vendel        Dunaharaszti MTK            

                                                  Maharita             Alekszej       NIKÉ SE                     

                                              5    Balogh               András        Érdi SP SC                   

                                                  Kis                   Ádám         Kispesti Nehézatlétikai        

U14 fiú              -70 kg            (4)    1    Kurcz                Valentin       Pestszentimrei BSE          

                                              2    Repcsák             András        Dunaharaszti MTK            

                                              3    Kovács              Dominik       Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Virlics                Marcell        Érdi SP SC                   

U14 fiú              +70 kg           (4)    1    Zsivnovszky          Péter          Sziget SC                    

                                              2    Gyuricza             Marcell        Tököli Birkózó SE            

                                              3    Elek                 Márk          Centrum SE                  

                                              3    Korponai             Kornél         Kispesti Nehézatlétikai        

U16 Országos Bajnokság:

U16 Női             -50 kg            (3)    1    Iváncsics            Babita         Tököli Birkózó SE            

                                              2    KASZÁS             ELZA          Érdi SP SC                   

                                              3    Baljer                Kitti           Érdi SP SC                   

U16 Női             -55 kg            (2)    1    KASZÁS             LILLA          Érdi SP SC                   

                                              2    Baljer                Roxána        Érdi SP SC                   

U16 Női             -60 kg            (2)    1    Kopasz              Hanna         Dunaharaszti MTK            

                                              2    Tari                  Krisztina       Tököli Birkózó SE            

U16 Női             -65 kg            (2)    1    Popelka              Lili            Kőbánya SC                 

                                              2    László               Lili            Soroksári SSZSE            

U16 Női             +65 kg           (2)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Virág                 Zsófia         Soltvadkert TE               

U16 Férfi            -65kg            (7)    1    Buzsi                Tamás         Pestszentimrei BSE          

                                              2    Kökény              Dániel         Dunaharaszti MTK            

                                              3    PAPP               BARNABÁS   DNC                         

                                                  Kopasz              Vendel        Dunaharaszti MTK            

                                              5    Román               Antal          Soltvadkert TE               

                                                  Kovács              Dávid         Érdi SP SC                   

                                              7    Márai                Kende         Sziget SC                    

U16 Férfi            -75 kg            (5)    1    Zsivnovszky          Péter          Sziget SC                    

                                              2    Andorkó             Levente       Centrum SE                  

                                              3    Juhász               Imre           Pestszentimrei BSE          

                                              3    Lévai                Alex           Kertvárosi BSC               

                                              5    Bereczki             Dominik       Sziget SC                    

U16 Férfi            -85 kg            (2)    1    Berregi               Balázs         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Gyuricza             Marcell        Tököli Birkózó SE            

U16 Férfi            -95 kg            (1)    1    Müller                Dániel         Soltvadkert TE               

U16 Férfi            +95 kg           (2)    1    HUSZÁK             ATTILA        Pestszentimrei BSE          

                                              2    Fenyvesi             Sándor        Kispesti Nehézatlétikai        

U18 Női             -50 kg            (3)    1    Nagy                 Anikó         NIKÉ SE                     

                                              2    Iváncsics            Babita         Tököli Birkózó SE            

                                              3    SIPOS               BOGLÁRKA   Érdi SP SC                   

U18 Női             -60 kg            (4)    1    Baljer                Roxána        Érdi SP SC                   

                                              2    Incze                Henrietta      Pestszentimrei BSE          

                                              3    Béres                Adrienn        NIKÉ SE                     

                                              3    Márai                Csenge        Sziget SC                    

U18 Női             +70 kg           (1)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai        

U18 Férfi            -60 kg            (1)    1    Buzsi                Ádám         Pestszentimrei BSE          

U18 Férfi            -70 kg            (1)    1    Gyurits               Ákos          Kertvárosi BSC               

U18 Férfi            -80 kg            (4)    1    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    DÉLCEG            EDVÁRD      Érdi SP SC                   

                                              3    Horváth              Ádám          NIKÉ SE                     

                                              3    Berregi               Balázs         Kispesti Nehézatlétikai        

U18 Férfi            -90 kg            (1)    1    Pintér                Zoltán         Kőbánya SC                 

U18 Férfi            -100 kg          (3)    1    VÉGH               ARTÚR        Érdi SP SC                   

                                              2    VARGA              DÁNIEL       Érdi SP SC                   

                                              3    Laczkó              Márk          Leányfalui SzKSE            

U21 Női             -55 kg            (1)    1    SIPOS               BOGLÁRKA   Érdi SP SC                   

U21 Női             +80 kg           (1)    1    Berregi               Bernadett      Kispesti Nehézatlétikai        

U21 Férfi            -70 kg            (3)    1    BUZÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

                                              2    BERTA              MIKE          Érdi SP SC                   

                                              3    Gyurits               Ákos          Kertvárosi BSC               

U21 Férfi            -85 kg            (3)    1    VÉGH               RICHÁRD     Érdi SP SC                   

                                              2    Pintér                Zoltán         Kőbánya SC                 

                                              3    Mihóka               Péter          NIKÉ SE                     

U21 Férfi            -92 kg            (2)    1    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Gazdag              Gergely       Pestszentimrei BSE          

U21 Férfi            -100 kg          (3)    1    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

                                              2    Laczkó               Benedek      Centrum SE                  

                                              3    Laczkó              Márk          Leányfalui SzKSE            

U21 Férfi            -115 kg          (1)    1    TAMÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

U21 Férfi            +115 kg          (1)    1    Repcsák             Richárd        Dunaharaszti MTK            

Felnőtt Női          -55 kg            (1)    1    LEMÁK              DIÁNA        Érdi SP SC                   

Felnőtt Női          -65 kg            (1)    1    Forgó               Fruzsina       Bárdosi Küzdősport Akadémia

Felnőtt Női          -80 kg            (1)    1    Forgó                Rebeka Sára  Bárdosi Küzdősport Akadémia

Felnőtt Női          +80 kg           (1)    1    MAKAI               ERIKA         Szolnoki MÁV SE            

Felnőtt Női          open             (2)    1    Forgó               Fruzsina       Bárdosi Küzdősport Akadémia

                                              2    MAKAI               ERIKA         Szolnoki MÁV SE            

Felnőtt Férfi         -70 kg            (2)    1    BERTA              MIKE          Érdi SP SC                   

                                              2    BUZÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

Felnőtt Férfi         -85 kg            (4)    1    VÉGH               RICHÁRD     Érdi SP SC                   

                                              2    DÉLCEG            JÓZSEF       Érdi SP SC                   

                                              3    Pintér                Zoltán         Kőbánya SC                 

                                              3    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

Felnőtt Férfi         -100 kg          (1)    1    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

Felnőtt Férfi         -115 kg          (1)    1    TAMÁS              PATRIK       Érdi SP SC                   

Felnőtt Férfi         +115 kg          (4)    1    Papp                 Arnold         Kertvárosi BSC               

                                              2    NEDBALEK          FERENC      Szolnoki MÁV SE            

                                              3    Nemes               Dávid         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    Békési               Péter          Kispesti Nehézatlétikai        

Felnőtt Férfi         open             (6)    1    Nemes               Dávid         Kispesti Nehézatlétikai        

                                              2    Szilágyi              Erik           Kispesti Nehézatlétikai        

                                              3    MOLNÁR            TAMÁS        Érdi SP SC                   

                                                  VÉGH               RICHÁRD     Érdi SP SC                   

                                              5    Békési               Péter          Kispesti Nehézatlétikai                   Papp     Arnold   Kertvárosi BSC

2019. január 13. Aquatherm-Zsigmond Kupa Nemzetközi Sumo felkészülési és válogatóverseny, felnőtt korosztálynak kvalifikációs verseny a Világjátékokra. Érd, Batthyány Tornacsarnok

Aquatherm-Zsigmond Kupa Nemzetközi Sumo felkészülési és válogatóverseny,  felnőtt korosztálynak kvalifikációs verseny a Világjátékokra.
Érd, Batthyány Tornacsarnok, 2019. január 13.

 

sumo logo aquatherm hungaria

 

Az Érden megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).

 

2018. március 15, Dorogi gyermek és felnőt sumo országos bajnokság, valamint minden korcsoportban válogató verseny eredmények

Dorog, 2018 március 15.

A Dorogon megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).

Felnőtt Férfi         70 kg                      BERTA                     MIKE            Érdi SP SC                      

                                                   Putnoki                     Zsolt            Dorog NC                       

                                                   Jónás                      Jácint          Centrum SE                     

Felnőtt Férfi         85 kg                      DÉLCEG                  JÓZSEF       Érdi SP SC                      

                                                   GREMSBERGER          BERTALAN    Dorog NC                       

                                                   Rovnyai                    Bence          Leányfalui SzKSE              

Felnőtt Férfi         100 kg                     Cservenyi                  Zoltán          Érdi SP SC                      

                                                   KISMÓNI                   BOTOND      Dorog NC                       

                                                   Vátzi                        Bálint           Dorog NC                       

Felnőtt Férfi         115 kg                     MOLNÁR                  TAMÁS         Érdi SP SC                      

                                                   Szilágyi                     Erik             Kispesti Nehézatlétikai       

                                                   Keszthelyi                  Attila            Kispesti Nehézatlétikai       

Felnőtt Férfi         +115 kg                   Kerstner                     Róbert          Veresi Küzdősport SE        

                                                   Kalmár                      István          SZTE EHÖK SE                

                                                   NEDBALEK                 FERENC       Szolnoki MÁV SE              

Felnőtt Férfi         open                       Nemes                      Dávid           Kispesti Nehézatlétikai       

                                                   Szilágyi                      Erik             Kispesti Nehézatlétikai       

                                                   Kerstner                     Róbert          Veresi Küzdősport SE        

                                                                   Kalmár                       István                  SZTE EHÖK SE                                  

Felnőtt Női           55 kg                      LEMÁK                     DIÁNA          Érdi SP SC                      

Felnőtt Női           65 kg                      Forgó                       Fruzsina       Bárdosi Küzdősport Akadémia         

Felnőtt Női           80 kg                      Ferencz                     Brigitta         Kertvárosi BSC                 

Felnőtt Női           +80 kg                     MAKAI                      ERIKA          Szolnoki MÁV SE              

Felnőtt Női           open                       MAKAI                      ERIKA          Szolnoki MÁV SE

A Dorogon megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).

2018. február 11., U14-, U21 Sumo Országos Bajnokság, Gyermek, U12-, U16-, U18- Felnőtt női és férfi felkészülési és válogatóverseny eredmények

Dunaharaszti, 2018. február 11. 

Felnőtt Női -55 kg (1) 1 LEMÁK DIÁNA Érdi SP SC
Felnőtt Női -65 kg (1) 1 Forgó Fruzsina Bárdosi Küzdősport Akadémia
Felnőtt Női -80 kg (2) 1 Juhász Daniella NIKÉ SE
2 Forgó Rebeka Sára Bárdosi Küzdősport Akadémia
Felnőtt Férfi -70 kg (1) 1 KOVÁCS BENCE Érdi SP SC
Felnőtt Férfi -85 kg (1) 1 Cservenyi Jakabovits Zoltán Érdi SP SC
Felnőtt Férfi -100 kg (2) 1 DÉLCEG JÓZSEF Érdi SP SC
2 Ferencz Sándor Kertvárosi BSC
Felnőtt Férfi -115 kg (1) 1 Szilágyi Erik Leányfalui SzKSE
Felnőtt Férfi +115 kg (5) 1 Nemes Dávid Kispesti Nehézatlétikai
2 Kalmár István SZTE EHÖK SE
3 NEDBALEK FERENC Szolnoki MÁV SE
3 Békési Péter Kispesti Nehézatlétikai
5 Kerstner Róbert Veresi Küzdősport SE
Felnőtt Férfi open (6) 1 Kalmár István SZTE EHÖK SE
2 Szilágyi Erik Leányfalui SzKSE
3 Nemes Dávid Kispesti Nehézatlétikai
  Békési Péter Kispesti Nehézatlétikai
5 Kerstner Róbert Veresi Küzdősport SE
  Cservenyi Jakabovits Zoltán Érdi SP SC

A Dunaharasztin megrendezett összes versenyszám eredménye itt letölthető (PDF).